Ügyfélszolgálati munkatárs

A Concorde Értékpapír Zrt. ügyfélszolgálati munkatársat keres.

Az új munkatárs feladatai:

• a Concorde ügyfeleinek kifogástalanul udvarias, segítőkész, telefonon és személyesen történő kiszolgálása
• az ügyfelek által megadott megbízások felvétele és teljesítése
• információnyújtás az ügyfelek számlájával kapcsolatos tranzakciókról
• ügyfélszámlák megnyitásának teljes körű ügyintézése
• pénztári készpénzforgalom kezelés
• az ügyféligényekhez való professzionális alkalmazkodás, hozzájárulás az ügyfél-elégedettség folyamatos fenntartásához
• alapos termékismeret és a szabályzatok ismeretének naprakész szinten tartása

Elvárások:

• legalább középfokú végzettség
• hasonló munkakörben szerzett, minimum 2 éves bankszakmai tapasztalat
• közép- vagy felsőfokú angol szakmai nyelvtudás
• erős számítógépes felhasználói ismeretek

Az ideális pályázót jellemzi:

• egyszerre természetes és fegyelmezett kommunikációs stílus
• könnyen együttműködő, pozitív, nyitott személyiség
• az ideális pályázó számára a folyamatos tanulás öröm, nem teher
• ügyfélorientált, rugalmas, megoldásokat kereső gondolkodás
• teherbíró, precíz, gyorsan változó jellegű feladatokban örömet lelő munkastílus
• igény a csapat iránti hosszú távú elköteleződésre

Előnyként értékeljük:

• értékpapír jogi vizsga
• aláírás- és okmányazonosító vizsga
• valutapénztáros vizsga
• Clavis rendszer ismerete

Munkavégzés helye: Budapest, XII. kerület

Amennyiben érdekel a lehetőség, Baldauf Sarolt HR tanácsadó kollégánk kíváncsian várja az önéletrajzodat.

Mindenképpen örülni fogunk, ha beszélgethetünk!

A Concorde Adatvédelmi tájékoztatóját megismertem és a személyes adataim kezeléséhez az abban foglaltaknak megfelelően hozzájárulok.